Fotografie ślubne


W październiku 2014 r.


Październik 2014 r.


Sierpień 2014 r.
Lipiec 2014
Narzeczeńskie


Żywiec


jest takie miejsce
barwne uśmiechy natury
czerwiec 2014 r.


Dzień Ziemi


Przedstawienie klas III


dzień otwarty


14 sierpnia 2013 r. Mazowsze

Miesiące mijają, a widok za oknem się zmienia...
Lipiec 2013 r.

Zapraszam do Klubokawiarni Grawitacja przy ul. Browarnej 6 w Warszawie. Codziennie od 11tej.
5 kwietnia 2013 r. Praga
31 marca 2013 r. Mazowsze15 lutego 2013 r.28 stycznia 2013 r. Beskidy


26 stycznia 2013 r. Beskidy
20 stycznia 2013 r. Beskidy
18 stycznia 2013 r. Beskidy


8 stycznia 2013 r. BeskidyAnioły w Rybniku

Do 3 września 2012 r. w Galerii Smolna w Rybniku można oglądać dziesiątą już odsłonę "Aniołów".
Serdecznie zapraszam. Adres galerii: ul. Reymonta 69, wejście od strony parkingu przez Bibliotekę.Miasto Kolorów w Jastrzębiu Zdroju

Na 17 maja 2012 r. zaplanowano wernisaż "Miasta Kolorów" w Galerii Ciasnej w Jatrzębiu. Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 8 czerwca 2012 r. Zapraszam.Who is Who Kobiet Europy

Mam przyjemność poinformować, że w ramach tegorocznego (2012) wydania Who is Who of European Women można zapoznać się z moją wizytówkę.
Justyna KomarZaproszenie do: Photographie au feminin

W ramach serwisu Photographie au feminin - tutuaj - można znaleźć moją wizytówkę i odnośnik do mojej galerii autorskiej. Dziękuję organizatorom za miłe zaproszenie.71 Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego Rempex"Kompozycja III" z cyklu "Blizny" (2010 r.) mojego autorstwa bierze udział w 71 Aukcji Sztuki Współczesnej organizowanej przez Dom Aukcyjny Rempex.

Zasady udziału są opisane na stronach Rempex w częsci "Jak kupić".

Więcej informacji na jej temat wystawionej pracy można przeczytać w załączonym pliku pdf: metryczka (pdf)
Informacje o aukcji można znaleźć między na stronach: Rempex, ArtInfo

Serdecznie zapraszam!"Historie kuchenne czyli domowa atmosfera" w ramach IV OFFO

Od 2 do 30 listopada 2011 r na Górnym Śląsku odbędzie się IV Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej. W ramach Festiwalu w 42 galeriach można oglądać wystawy fotografii otworkowych. Zorganizowano również szereg imprez towarzyszących, jak spotkania z autorami, pokazy filmów otworkowych, spotkania z twórcami polskich drewnianych aparatów otworkowych, uroczyste otwarcie Festiwalu, wernisaże i finisaż.

Szczegółowy program tegorocznego OFFO można prześledzić tutuaj

W ramach Festiwalu można zobaczyć cykl "Historie kuchenne czyli domowa atmosfera" mojego autorstwa, a także fotografie biorące udział w Międzynarodowym Konkursie Fotografii Otworkowej organizowanym przez serwis FotografiaOtworkowa.pl

Zapraszam!69 Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego Rempex - aukcja on line!

"Kompozycja I" z cyklu "Blizny" (2010 r.) mojego autorstwa bierze udział w 69 Aukcji Sztuki Współczesnej organizowanej przez Dom Aukcyjny Rempex, tym razem jest to aukcja internetowa.

Zasady udziału są opisane na stronach Rempex w częsci "Jak kupić".

Więcej informacji na jej temat wystawionej pracy można przeczytać w załączonym pliku pdf: metryczka (pdf)
Informacje o aukcji można znaleźć między na stronach: Rempex, ArtInfo

Serdecznie zapraszam!Fotografia kolekcjonerska - na sprzedaż

Poniższą fotografię w jakości kolekcjonerskiej, w bezpiecznej oprawie - również w jakości kolekcjonerskiej - można posiąść na własność. Aktualnie praca jest wystawiona w Galerii w Bielsku-Białej, ul. Podcienie 2A. Szczegóły dotyczące powiększenia - w załączniku. metryczka (pdf)

67 Aukcja Sztuki Współczesnej Domu Aukcyjnego Rempex

"Kompozycja I" z cyklu "Blizny" (2010 r.) mojego autorstwa bierze udział w 67 Aukcji Sztuki Współczesnej organizowanej przez Dom Aukcyjny Rempex.
Mam więc niecodzienną przyjemność zaprosić Państwa do odwiedzenia wystawy przedaukcyjnej w Rempex w Warszawie, ul. Karowa 31. Wystawa jest czynna od 13 sierpnia 2011 r. do 24 sierpnia 2011 r.
24 sierpnia o 18:30 zapraszam do udziału w aukcji, organizowanej w tej samej lokalizacji. Zasady udziału są opisane na stronach Rempex w częsci "Jak kupić".Fotografia kolekcjonerska staje się w Polsce coraz bardziej popularna. Może być nie tylko inwestycją, ale także przyjemnością dla oczu jako ozdoba domu, mieszkania czy biura. Ceny są wciąż bardzo korzystne, znacznie niższe niż na aukcjach w wielu innych krajach świata.

Praca jest przygotowana jako trwały wydruk pigmentowy na papierze archiwalnym z serii Ilford Studio o wysokiej trwałości (co najmniej 85 lat według producenta papieru). Trwałość pracy jest oczywiście zależna od warunków jej przechowywania (nasłonecznienie, temperatura, wilgotność...) Praca została oprawiona w estetyczne i zarazem bezpieczne dla niej bezkwasowe materiały, ramę aluminiową Nielsen. Więcej informacji na jej temat można przeczytać w załączonym pliku pdf: metryczka (pdf)
Informacje o aukcji można znaleźć między innymi tutaj: Rempex, ArtInfo

Serdecznie zapraszam!3 sierpnia 2011 - spacer

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Fotografii Otworkowej

nagrodę serwisu Fotografia Otworkowa, w postaci otworkowego aparatu fotograficznego Omfman 612 m, otrzymuje:

Kinga Łaska za pracę Prywatny Anioł Stróż

Wyróżnienia:
Florian Ispas z Rumunii za pracę nr 3 The chastyty Belt;
Christer Törnkvist ze Szwecji za pracę nr 5 Strömsholm royal Castle;
Ilya Tishchenko z Rosji za cykl prac Father’s life;
Magdalena Wajda-Kacmajor z Polski za cykl prac Skrzydełka, Bal potworów, Challenger;
Artur Gawin z Polski, za cykl prac Moje Magiczne Miasto.
Ryszard Poprawski i Wiesława Stasińska za cykl prac Broniszów magiczny;
Mirosław Sosnowski za cykl prac JPIITV;
Krzysztof Sowa za pracę nr 4 Wyspa Praca;
Wit Hadło za pracę nr 1 Barcelonetta;
Andrzej Borowiec za pracę nr 1 Na Helu.Wspomnienie wizyty w Ostrawie

Jak to w życiu bywa, zdarza się potrzeba przemieszczania się, z którą wiąże się szeroko rozumiane poznawanie. Załączam wspomnienie z monumentalnego magistratu w Ostrawie.Miasto Kolorów w Krakowie

Zapraszam na Krakowską odsłonę "Miasta Kolorów". Wernisaż odbył się 10 czerwca 2011 o godzinie 18tej. Wystawę można było oglądać do końca czerwca 2011r . w Galerii A1 Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej, przy ul. Kanoniczej 1. ulotka (pdf)

Ogrody Pamięci na zamku Sułkowskich w Bielsku-BiałejŚwiatłość wiekuista
Fotografia cyfrowa


Od 29 stycznia do 13 lutego w Muzeum w Bielsku-Białej ma miejsce wystawa fotografii "Ogrody Pamięci". Prace powstały w ramach projektu społecznościowego, którego motorem jest Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia. Celem jest wzbudzenie zainteresowania i pozyskanie funduszy na "ratunek" dla starego i bardzo zabytkowego cmentarza na tzw. Bielskim Syjonie. Wśród prac znalazły się zarówno zdjęcia fotografów zajmujących się fotografią zawodowo, jak i amatorów, w tym grupy gimnazjalistów. Miałam przyjemność udostępnić na tę wystawę dwie moje fotografie.Tu mieszkam.
Duszek
Fotografia klasyczna wykonana na tradycyjnych materiałach światłoczułych. Negatyw czarno-biały typ 120 Neopan Acros wołany w Tmax RS. Aparat: Mamiya RB 67

Miasto Kolorów w Cieszynieplakat autorski


Serdecznie zapraszam na wystwę fotografii "Miasto Kolorów", którą można oglądać w Ksiażnicy Cieszyńskiej od 26 listopada 2010 do końca roku kalendarzowego.

Anioły w Bielsku-BiałejZapraszam na wystwę fotografii "Anioły", którą można oglądać w Galerii Fotografii Artystycznej Foto-Bo w Bielsku-Białej. Wystawa potrwa od 16 października 2010 r. do 12 listopada.


Miasto Kolorów w Katowicachplakat autorski


Niniejszym zapraszam na wystwę fotografii "Miasto Kolorów", którą można oglądać w Galerii F16 w Katowicach.
Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających od 14 września do 16 października 2010 r.

©Justyna Komar